Друк

Найкращий подарунок

19 грудня у Великомолодьківській школі відбулося подвійне свято. Того дня тут урочисто зустріли не тільки день святого Миколая.
Ще одна пам’ятна подія  наповнила його особливим змістом –  вручення ордера на житло дітям,  позбавлених батьківського піклування.

Друк

СКОРО НОВИЙ РІК

Новий рік ми зустрічаємо завжди святково. В цей день в кожному будинку, а також громадських місцях з’явиться лісова красуня ялинка, вбрана в новорічні  іграшки. Під святкове освітлення ялинки буде чути веселий сміх дітей і хоровод Діда Мороза і Снігуроньки. Щоб свято ялинки дійсно було не зіпсованим, треба пам’ятати:

Друк

Державна підтримка тимчасово переміщеним особам

Відповідно до інформації сільських та селищних голів в районі проживає 230 осіб, які прибули з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Управлінням праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської райдержадміністрації видано 150 довідок про взяття на облік таких осіб та занесено в базу даних згідно постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 01 жовтня 2014р.

Друк

Святий Миколай з любов’ю до дітей

Читачі районної бібліотеки для дітей завжди з особливим нетерпінням чекають 19 грудня, бо свято Миколая пов’язане з подарунками та гарним настроєм. Працівники бібліотеки запросили своїх читачів на районне свято «Святий Миколай з любов’ю до дітей».

Друк

Святий Миколай на гостинах у Великому Молодькові

19 грудня всі православні християни світу відзначають чудове свято – День Святого Миколая. Як відомо, його постать є однією з найбільш шанованих у світі, тому це свято з особливим трепетом очікують всі віруючі люди. Проте, все ж найбільшими шанувальниками Дня Святого Миколая є дітлахи, адже у цей день вони знаходять під подушками подарунки, які їм залишив Святий.

Друк

ПОДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Серед зимових календарних свят день Святого Миколая займає особливе місце. Вважалося, що саме цей святий захищає людей від стихійного лиха, особливо на воді. Однак для сучасних дітей день Святого Миколая асоціюється з сімейним затишком, подарунками і, звичайно, передноворічними дивами.